News Wyniki autopsji Carrie Fisher - przyczyną śmierci bezdech senny i narkotyki - FilmPL
Aktor  |  20 Czerwiec 2017 o 16:07  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)
Po pół roku od śmierci aktorki Carrie Fisher, poznaliśmy oficjalne wyniki autopsji. Przyczyną śmierci był bezdech senny połączony z zażytymi przez aktorkę narkotykami. Nie podano jednak, w jakim stopniu kokaina, heroina oraz ekstazy, wpłynęły na gwałtowne pogorszenie stanu zdrowia a w rezultacie śmierć aktorki.

Wywiad z Carrie Fisher na ABC News


23 grudnia 2016 podczas lotu z Londynu do Los Angeles, aktorka przeszła zawał serca. Zmarłą cztery dni później w Ronald Reagan UCLA Medical Center. Sekcja wykazała również, że kokainę Carrie Fisher musiała zażyć około 3 dni przed śmiercią.

Aktorka zadebiutowała na wielkim ekranie w 1975 roku, jednak dopiero rola księżniczki Lei w trylogii "Gwiezdne Wojny" (1977,1980,1983) przyniosła jej prawdziwą sławę. Mimo, iż później wystąpiła w kilkunastu filmach, wszyscy fani kojarzyli ją tylko i wyłącznie z rolą księżniczki. W 2015 roku ponownie wcieliła się w rolę generał Lei w "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" . W grudniu aktorkę zobaczymy w ósmej części Star Wars - "Gwiezdne wojny: ostatni Jedi" .

Zwiastun "Gwiezdne wojny: ostatni Jedi"
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.

Gorące Wiadomości