News POLSKI BOX OFFICE: Gru, Dru i Minionki zawojowały polskie kina - FilmPL
BoxOffice  |  06 Lipiec 2017 o 13:57  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)
Polska wybrała. Wybrała "Gru, Dru i Minionki" . Animacja z żółtymi sympatycznymi stworzeniami po raz kolejny zdobyła polskie serca. Prawie pół miliona Polaków wybrała się na ten film do polskich kin. Jest to drugi najlepszy wynik w tym roku tuż za najlepszym wynikiem należącym do film "Ciemniejsza strona Greya" (500757 widzów).

Zwiastun "Gru, Dru i Minionki"


Gru, jego brat Dru oraz Minionki pokonali największych rywali w wielkim stylu. Drugi w zestawieniu film "Transformers: Ostatni Rycerz" przyciągnął w drugi weekend zaledwie 75020 widzów. Trzecie w zestawieniu "Auta 3" zobaczyło zaledwie 52952 kinomaniaków.

Na kolejnym czwartym miejscu uplasowała się druga nowość "W starym, dobrym stylu" . Morgan Freeman, Michael Caine oraz Alan Arkin, przygody tych trzech najlepszych kumpli zobaczyło 43497 fanów lekkich amerykańskich komedii.

Zwiastun "W starym, dobrym stylu"


Dużym rozczarowaniem jest słaby wynik filmu "Król Artur: Legenda miecza", który po trzech weekendach spadł na szóste miejsce z 23716 sprzedanych biletów (łącznie 178561 widzów). Słabe otwarcie miał premierowy francuski film "Facet do wymiany" . Kolejna francuska komedia zajęła tylko ósme miejsce w zestawieniu z 13737 widzów na koncie. Czy podzieli los ostatniej w rankingu francuskiej komedii "Miłość aż po ślub", którą po dwóch tygodniach zobaczył zaledwie 35 tysięcy osób? Zapewne tak.

Pełne zestawienie polskiego Box Office'u zobaczysz TUTAJ.

Jutro do kin wchodzą: "Baby Driver", "Miś Bamse w lesie złodziei", "To przychodzi po zmroku", "Volta", "Enklawa", "Darkland" .
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.

Gorące Wiadomości