News POLSKI BOX OFFICE: Dobry start Dunkierki w słabym weekendzie  - FilmPL
BoxOffice  |  27 Lipiec 2017 o 14:21  |  
komentarze: (0)
  |  
8 (2)
Polskie kina w ostatnim weekendzie przeżyły mały kryzys frekwencyjny. Słaba widownia spowodowała duże przetasowania w rankingu.

Na pierwszym miejscu zestawienia uplasowała się premierowa produkcja "Dunkierka" - film osiągnął frekwencję 116 tysięcy widzów - niezły wynik, jednak słaby z punktu widzenia liderów weekendów otwarcia osiągających wyniki powyżej 500 tysięcy osób.

Zwiastun filmu "Dunkierka"


Drugie miejsce, tak jak w poprzednim weekend zajmuje animacja "Gru, Dru i Minionki" z 71 tysiącami fanów żółtych stworków. Warto wspomnieć, że film przyciągnął do kin 1,5 miliona polaków - świetny wynik zaledwie po 4 tygodniach wyświetlania.

Po słabym weekendzie otwarcia, "Spider-Man: Homecoming" po drugim weekendzie w kinach spadł z pierwszego miejsca na trzecie z wynikiem 56 tysięcy widzów (łącznie zaledwie 277 tysięcy).

Druga z weekendowych nowości "Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film" rozczarował frekwencją. Spodziewano się lepszego wyniku, zakończyło się na poziomie 42 tysięcy osób.

Zwiastun filmu "Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film"


Komedia kryminalna Juliana Machuskiego "Volta" nadal trzyma się bardzo dobrze w zestawieniu Box Office - film obejrzało łącznie 362 tysiące osób (w ostatni weekend 39 tysięcy).

Dwie nowości - romantyczne komedie "Alibi.com" oraz "Paryż może poczekać" osiągnęły frekwencję zaledwie po około 18 tysięcy osób i zajęły odpowiednio 7 i 8 miejsce w rankingu.

"Baby Driver" i "Transformers: Ostatni Rycerz" zajęły ostatnie dwie pozycje i powoli opuszczają zestawienie TOP 10 Polskiego Box Office'u.

Pełne zestawienie Box Office Polska.

W najbliższy weekend do kin trafią: "Wojna o planetę małp", "Atomic Blonde", "Mała Wielka Stopa", "Kacper i Emma jadą w góry", "Kedi - sekretne życie kotów" oraz "Wilde Maus" .
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.

Gorące Wiadomości