News BOX OFFICE USA: Minionki zauroczyły amerykanów bardziej niż Baby Driver - FilmPL
BoxOffice  |  04 Lipiec 2017 o 19:33  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)
Za nami kolejny weekend w amerykańskich kinach. Zgodnie z oczekiwaniami na pierwszym miejscu uplasowała się trzecia część przygód Dru oraz jego żółtych towarzyszy w "Gru, Dru i Minionki" . Film w premierowy weekend zarobił niezłe 72,4 miliona dolarów. Tym samym minionki pokonały ich największego rywala, również premierę - "Baby Driver" . Młoty Ansel Elgort grający utalentowanego kierowcę przyciągnął do kin fanów, którzy zostawili w kinowych kasach ponad 21 milionów dolarów.

Zwiastun "Gru, Dru i Minionki"


Największym przegranym minionego weekendu jest "Transformers: Ostatni Rycerz", który spadł na trzecie miejsce już w drugi weekend wyświetlania. Film zarobił zaledwie 17 milionów dolarów co oznacza ponad 62% spadek wpływów w stosunku do premierowego weekendu. Nie lepiej jest z animacją "Auta 3", które po 3 weekendach spadły na piątą pozycję zarabiając 9,7 miliona dolarów (w sumie zaledwie 120 milionów $).

Zwiastun "Auta 3"


Trzecia premiera minionego weekendu "Dom wygranych" zajął szóstą pozycję z zarobionymi 8,7 milionami zielonych. "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara" opuszczają powoli zestawienie Top 10 Box Office zajmując po sześciu weekendach ostatnią pozycję z 2,5 milionami na koncie (w sumie piąta część "Piratów" zarobiła zaledwie 166 milionów dolarów).

Zwiastun "Na pokuszenie"


Miłym zaskoczeniem było pojawienie się w zestawieniu filmu "Na pokuszenie", który po pierwszym weekendzie wyświetlania zajmował zaledwie 22 pozycję, jednak po ostatnim - film wspiął się na ósmą pozycję zarabiając 3,2 miliona dolarów.

Pełne zestawienie Box Office'u USA TUTAJ.

W najbliższy weekend do kin wchodzą: "Spider-Man: Homecoming", "A Ghost Story", "Miasto duchów", "Patti Cake$" oraz "Santoalla" .
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.

Gorące Wiadomości